Platba převodem na běžný účet

• číslo účtu:  2100547635/2010

• banka: Fio banka

• variabilní symbol: prvních šest čísel rodného čísla dítěte.

• Do poznámek pro příjemce uveďte, prosím, jméno dítěte, které jste uvedli do přihlášky.

Platba fakturou

V případě čerpání z prostředků FKSP, nebo z příspěvku od zaměstnavatele, Vám rádi vystavíme fakturu. Je však zapotřebí zaslat nám objednávku, kde budou informace pro vystavení faktury. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte.

Pavel Matoušek – hospodář

• tel.: 608 702 705