Pokud máte zájem se přihlásit na nějakou z našich akcí, napište nám: tomas@spolek-harant.cz.

 


 

PŘIHLÁŠKA NA LDT TRNÁVKA 2018

Přihlášku na Trnávku 2018 můžete vyplnit zde.

Těšíme se na Vás v létě na Trnávce nebo na jiné akci v roce 2018.


Platba

Postup pro zaplacení tábora najdete zde.


Potvrzení od lékaře

Nedílnou součástí přihlášky je posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci (stačí kopie potvrzení) a prohlášení zákonného zástupce, tzv. bezinfekčnost. Bez těchto potvrzení nemůže dítě na letní tábor nastoupit.

Posudek o zdravotní způsobilosti nechte potvrdit od Vašeho lékaře a jeho kopii předejte spolu s průkazem pojištěnce (též postačí kopie) v den odjezdu zdravotníkovi tábora. K dokumentaci nezapomeňte připojit prohlášení (tzv. bezinfekčnost) podepsané nejlépe v den odjezdu zákonným zástupcem.

  • Tiskopisy najdete zde.


Doporučený seznam věcí na tábor

Potřebujete poradit, co dítěti na tábor zabalit? Využijte náš seznam, který pak můžete jednoduše dítěti přidat do kufru.

ikona_PDF Doporučený seznam věcí na LDT Trnávka


Akce s HARANTEM

TREFA DO ČERNÉHO!

Přátelé a kamarádi, vážení rodiče, milé děti,

V létě 2018 se na Trnávce uskuteční již 25. ROČNÍK letního tábora TRNÁVKA. Zároveň letos slavíme pátý rok existence spolku HARANT.

jako v minulých letech pro Vás a Vaše děti připravují oblíbení vedoucí program plný her, zábavy, sportu, akce, ale i tajemství, hádanek, šifer a trochy napětí! Mimo tábor se opět chystáme na jednodenní výlet a podzimní víkendovku. Vše završíme rekapitulací na promítání fotek. Při tom všem určitě poznáte spoustu nových kamarádů.

Těšíme se na Vás na některé z akcí.

Vaši Haranti.