Pokud máte zájem se přihlásit na nějakou z našich akcí, napište nám: marie@spolek-harant.cz.

Těšíme se na Vás v létě na Trnávce nebo na jiné akci v roce 2019.

PŘIHLÁŠKA NA LDT TRNÁVKA 2019

Přihlášku na Trnávku 2019 můžete vyplnit zde.

Platba za letní tábor

Postup pro zaplacení tábora najdete zde.

Potvrzení od lékaře

Nedílnou součástí přihlášky je posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci (stačí kopie potvrzení) a prohlášení zákonného zástupce, tzv. bezinfekčnost. Bez těchto potvrzení nemůže dítě na letní tábor nastoupit.

Posudek o zdravotní způsobilosti nechte potvrdit od Vašeho lékaře a jeho kopii předejte spolu s průkazem pojištěnce (též postačí kopie) v den odjezdu zdravotníkovi tábora. K dokumentaci nezapomeňte připojit prohlášení (tzv. bezinfekčnost) podepsané nejlépe v den odjezdu zákonným zástupcem.

• Tiskopisy najdete zde.

Doporučený seznam věcí na tábor

Potřebujete poradit, co dítěti na tábor zabalit? Využijte náš seznam, který pak můžete jednoduše dítěti přidat do kufru.

ikona_PDF Doporučený seznam věcí na LDT Trnávka

V létě 2019 se na Trnávce uskuteční již 26. ROČNÍK letního tábora TRNÁVKA. Zároveň letos začínáme další pětiletku spolku HARANT.

Jako v minulých letech pro Vás a Vaše děti připravují oblíbení vedoucí program plný her, zábavy, sportu, akce, ale i tajemství, hádanek, šifer a trochy napětí! Mimo tábor se opět chystáme na jednodenní výlet a podzimní víkendovku. Při tom všem určitě poznáte spoustu nových kamarádů.