MISE: „VZDÁLENÉ CIVILIZACE“

Vojenské uniformy, záhadné přístroje a temný les plný prapodivných součástek. To mohlo znamenat jen jediné: nedaleko zámku v Červené Řečici se zřítil záhadný stroj neznámého původu a neobvyklého významu. Kdo byl jejím pasažérem a kam měl namířeno?

V troskách létajícího stroje jsme mimo jiné objevili část deníku, jehož obsah jsme postupně odhalovali. Provedl nás celou historií lidstva, až jsme zjistili děsivou skutečnost.

Lidstvo je experiment mimozemské civilizace, která se na Zemi objevila již na počátku zrození lidstva. V historii Země již byla provedena spousta experimentů s lidstvem (pravěk, Egypt, Atlantida, křesťanství, Mayové, novověk ad.), ale zdá se, že ani jeden nebyl úspěšný. Vždy se v experimentu něco pokazilo a lokální civilizace vždy zanikla. Mimozemšťané se tedy rozhodli, že dají lidstvu ještě jednu poslední šanci. To bylo v dobách mayské civilizace, pro případ, že by se experiment opět nepovedl, do mayského kalendáře zakódovali datum, kdy by mělo být lidstvo definitivně zničeno a experiment ukončen. To datum je 21. 12. 2012

Mimozemský letoun, jež se zřítil u zámku v Červené Řečici vezl posádku mimozemšťanů, kteří se pokusili zničení země odvrátit. Věřili, že na Zemi žijí i dobří lidé, kteří si zaslouží ještě jednu šanci. Přežil pouze jediný, se kterým jsme poté byli v kontaktu. O jeho pádu se však dozvěděla i tajná služba FBI a proto bylo na nás, pomoci mu vrátit se zpět do vesmíru.

Spojili jsme tedy všechny síly, dali hlavy dohromady a nejen, že jsme mimozemšťana uchránili před nepřítelem, také jsme mu pomohli odletět zpátky domů. Odletěl vybaven vzkazy s důvody, proč by bylo dobré dát lidstvu ještě jednu šanci. Slíbil, že o existenci života na Zemi bude s ostatními příslušníky jeho rodu ještě diskutovat. Pak už nám nezbývalo nic jiného než čekat na 21. 12. 2012, zda se nám podařilo mimozemskou civilizaci přesvědčit o lidské nezkaženosti a důvodech pro pokračování života lidí.

 
 


 

 
 


 


Akce s HARANTEM

TREFA DO ČERNÉHO!

Přátelé a kamarádi, vážení rodiče, milé děti,

V létě 2020 se na Trnávce uskuteční již 27. ROČNÍK letního tábora TRNÁVKA.

Jako v minulých letech pro Vás a Vaše děti připravují oblíbení vedoucí program plný her, zábavy, sportu, akce, ale i tajemství, hádanek, šifer a trochy napětí! Mimo tábor se opět chystáme na jednodenní výlet a podzimní víkendovku. Při tom všem určitě poznáte spoustu nových kamarádů.

Těšíme se na Vás na některé z akcí.

Vaši Haranti.