PO STOPÁCH GOLEMA aneb O NEŠŤASTNÉM PUTOVÁNÍ TAJEMNÉHO TVORA DĚJINAMI

Během večerní procházky jsme byli svědky policejního zásahu. Detektivové zřejmě vyšetřovali záhadné úmrtí archiváře Želivského kláštera. Když se druhý den v areálu Trnávky objevil policista, události nabraly nečekaných obrátek.

V okolí Trnávky se nejspíš potuluje temný řád. Pátrá po židovské legendě – Golemovi a má s ním nekalé úmysly. Snaží se ho najít, aby díky němu ovládl svět. Naším úkolem tedy bylo spojit se v řády a najít Golema dříve, než temný řád. Jedině tak by byla naděje na záchranu světa.

Pomocí záhadných šifer a indicií jsme poodkrývali historii a putování Golema z místa na místo. Jak se ukázalo, Golem byl v průběhu času spatřován na různých místech. Jeho zobrazení jsme nalezli na podobizně v klášteře v Želivě. Šém k ovládání Golema jsme zase objevili na hradě Orlík. Během pátrání nám pomáhal mnich Ezechiel.

Indicie nás zavedly dokonce až na židovský hřbitov. Situace nejednou vypadala beznadějně, zažili jsme mnohá nebezpečenství. Golema jsme však vypátrali. Byl ukryt po dlouhé desítky let na zámku v Červené Řečici, tak blízko, avšak skryt před zraky všech. Nakonec jsme se museli dokonce utkat s příslušníky temného řádu, kteří se nám pokusil na poslední chvíli překazit plány. Šém zakopali ti nejlepší z nás na tajném místě, aby již nikdy nedošlo k jeho zneužití.

 
 


 

 
 


 


Akce s HARANTEM

TREFA DO ČERNÉHO!

Přátelé a kamarádi, vážení rodiče, milé děti,

V létě 2020 se na Trnávce uskuteční již 27. ROČNÍK letního tábora TRNÁVKA.

Jako v minulých letech pro Vás a Vaše děti připravují oblíbení vedoucí program plný her, zábavy, sportu, akce, ale i tajemství, hádanek, šifer a trochy napětí! Mimo tábor se opět chystáme na jednodenní výlet a podzimní víkendovku. Při tom všem určitě poznáte spoustu nových kamarádů.

Těšíme se na Vás na některé z akcí.

Vaši Haranti.